Informacijos šaltinis: UAB “HansaWorld Lithuania”
Kauno kolegija, verslo vadybos fakultetas pasirašė su HansaWorld Lietuva susitarimą, kuris kolegijai suteikia galimybę vienerius metus nemokamai naudotis HansaWorld programinę
HansaWorld programinė įranga buvo įdiegta visuose vienos klasės kompiuteriuose bei serveryje ir pagrindinis įdiegtos programinės įrangos panaudojimo tikslas – CRM (angl. Customer Management System – santykių su klientais valdymo) mokymai verslo vadybos fakulteto studentams.
HansaWorld Lietuva mielai sutiko suteikti savo programinę įrangą nemokamai bei įdiegė ją Kauno kolegijos mokymo klasėje. “Mes puikiai suprantame, kad studentai, šiandien susipažinę su mūsų tikrai puikiais programiniais sprendimais verslo, apskaitos ir klientų valdymui ir ateityje bus linkę rinktis HansaWorld produktus. Tai investicija į ateitį bei būsimų verslininkų supažindinimas su mūsų produktais”, – tvirtina HansaWorld Lietuva vykdomasis direktorius Svajūnas Kiršis.
“Mes pasirinkome HansaWorld CRM mokymams, nes šią programinę įrangą yra paprasta naudoti ir ji turi visas funkcijas, kurios reikalingos efektyviam darbui. Mūsų pasirinkimą lėmė geri atsiliepimai iš įmonių, kurios jau naudoja šią programą ir kuri yra neatsiejama jų sėkmingo verslo plėtros dalis. Pradėję naudoti HansaWord CRM modelį studentai suprato, jog ši programa taupo laiką, suteikia galimybę turėti naujausią informaciją apie klientus ir ją tikslingai panaudoti kelis ar net keliasdešimt kartų efektyviau, nei dirbant be šios programos” savo patirtimi dalinosi dėstytojas Kipras Šukys. Paklausus apie neigiamus šios programos aspektus dėstytojas paminėjo užimtumo problemą: “Įsidiegus HansaWord CRM tą patį darbą galima atlikti žymiai greičiau ir efektyviau, o tai reiškia kad dalis darbuotojų įmonei nebereikalingi ir atsiranda tikimybė, kad jie bus atleisti iš darbo” savo mintis dėstė Kipras Šukys.
“Džiaugiamės bendradarbiavimu su HansaWorld, kuri savo programinę įrangą sutiko suteikti nemokamai – taip elgiasi toli gražu ne visi mūsų mokymo procesui svarbios programinės įrangos gamintojai. Iš kitos pusės – šiandien teorinių mokymų be praktinio šiuolaikinių programinės įrangos sprendimų panaudojimo mes jau neįsivaizduojame, tad tikimės, kad mūsų gražus bendradarbiavimas su HansaWorld tęsis ne vienerius metus”, – pritaria Kauno kolegijos verslo vadybos fakulteto dekanė Ona Junevičienė.
Apie Kauno Kolegiją:
Kauno kolegija — valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srities specialistus. Kauno kolegijos absolventų įgytą kvalifikaciją žymi profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.
Kauno kolegija — viena didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, kurioje šiuo metu studijuoja virš 8000 studentų, veikia 7 fakultetai, kai kurios studijų programos realizuojamos Druskininkuose, Tauragėje ir Kėdainiuose.
Apie HansaWorld:
HansaWorld kuria ir platina integruotus verslo valdymo sprendimus – apskaita, ERP, CRM, e-verslas, laiko ir projektų apskaita, mažmeninės prekyba, gamyba ar apgyvendinimo paslaugos.
HansaWorld įkurta 1988 metais jos įkūrėjo Karl Bohlin Švedijoje, o šiandien HansaWorld – tarptautinė kompanija, kurioje dirba šimtai darbuotojų, o sprendimus platina sparčiai augantis partnerių ir distributorių tinklas Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje, Australijoje bei Artimuose Rytuose.
Patyrę HansaWorld produktų vadovai pritaiko kuriamus produktus vietiniams reikalavimams bei įstatymams, parengia lokalizuotas produktų versijas ir todėl šiuo metu HansaWorld sąsaja yra išversta į daugiau nei 30 kalbų, o sprendimų klientų rasime daugiau nei 100 pasaulio šalių. Didžioji dauguma iš 73000+ HansaWorld klientų visame pasaulyje yra mažesnio ir vidutinio segmento įmonės, o taip pat didelių tarptautinių įmonių padaliniai kitose šalyse.
HansaWorld nuolat investuoja į naujausias, modernias ir efektyvias informacines technologijas bei sprendimus. HansaWorld klientai gali dirbti tiek lokaliame tiek pasauliniame tinkle be jokių papildomų investicijų į tarpines technologijas, diegti produktą įvairiose platformose, adaptuoti jį savo unikaliems poreikiams.