Informacijos šaltinis: No Magic Europe
Visus verslo procesų valdymo specialistus, ekspertus, konsultantus bei įmonių ir organizacijų vadovus vėl susiburti kviečia kasmetinė konferencija Verslo Procesų Valdymo Praktika (VPVP 2013)., kurią organizuoja No Magic Europe. Šių metų konferencija tapo tarptautinės iniciatyvos BPM in Practice (www.bpmpractice.com) dalimi.
Ši tarptautinė iniciatyva padėjo pritraukti gerokai daugiau puikių pranešėjų iš užsienio, tad pranešimų sesija anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą vyks visą dieną. Lygiagrečioje, antrojoje sesijoje, Lietuvos įmonės ir organizacijos pristatys lokalius verslo procesų valdymo pavyzdžius ir dalinsis lokalia patirtimi.
Konferenciją pradės verslo procesų „guru“ tituluojamas Roger T. Burlton, pristatysiantis pranešimą apie verslo architektūrą (Business Architecture: The Foundation for Business Process Management and Business Analysis). Tai – jau antrasis Roger T. Burlton vizitas Lietuvoje. Praėjusių metų VPVP 2012 konferencijos dalyviai jo pranešimą įvertino geriausiai, tad džiaugiamės, kad Roger rado laiko vėl atvykti į Lietuvą ir pristatyti pranešimą nauja, aktualia tema.
Pagrindinėje pranešimų sesijoje (anglų kalba) pamatysite ir išgirsite:
– Kim Nena Duggen (OOSE Innovative Informatik, Vokietija) pristatys, kas pasiteisina ir kas – ne, vykdant verslo procesų ir įmonių turto valdymą
– Chris Henn (E2E Technologies, Šveicarija), remdamasis Nikon Europe pavyzdžiu, papasakos, kaip užpildyti spragas tarp verslo procesų ir IT sistemų
– Anne Rozinat (Fluxicon, Olandija) pristatys verslo procesų valdymo „atvirkščiai“ metodiką „Process Mining“
– Juergen Pitschke (BCS, Vokietija) papasakos apie tai, kokios verslo analitikų žinios padeda pasiekti daugiau
– Alexander Samarin (Pietų Afrika) paaiškins, kam skirti ir kaip naudojami verslo architektūros šablonai
– Adriana Debska-Gil (Process Renewal Group Polska, Lenkija) parodys kelią nuo verslo procesų architektūros į funkcinius reikalavimus
Lietuviška pranešimų sesija nenusileidžia užsienietiškajai:
– Rūta Kinderytė (Swedbank) pristatys verslo architektūros panaudojimą transformuojant organizaciją bei keičiant IT sistemą
– Gediminas Vedrickas (FICO), remdamasis realiu pavyzdžiu, papasakos apie spendimų modeliavimą
– Irma Kaukienė (Vevaldis) parodys, kaip suderinti verslo architektūrą ir subalansuotų rodiklių sistemą
– Marius Šveistrys (Švyturys-Utenos alus) paaiškins, kodėl sklandus veiklos valdymas neįmanomas be darbuotojų įtraukimo
– Tadas Pukšta (Lean mokykla) pristatys Lean taikymo patirtį kompleksiniu projektus vykdančiose organizacijose
– Nerius Jasinavičius (TOC sprendimai) paaiškins, kaip procesų tobulinimui panaudoti priežasties- pasekmės loginę analizę.
Konferenciją užbaigs Kathleen Barret – tarptautinio verslo analizės instituto (IIBA) įkūrėja ir buvusi prezidentė. Jos pranešimas apie efektyvų organizacijos pokyčių valdymą žada būti nemažiau įdomus, nei konferenciją pradėsiantis Roger T. Burlton pranešimas.
Praėjusių metų VPVP konferencijos pranešėjo, Dariaus Samuolio (KG Group, vykdomasis direktorius) citata:
„Procesai – objektyviai egzistuojantis dalykas. Kiekvienas vadovas pasirenka savo požiūrio filosofiją į procesus. Tokiose konferencijose gautos žinios, patirtys, nuomonės praplečia pasirinkto suvokimo ribas.“
Pasižymėkite savo kalendoriuje spalio 14 dieną, nes tai – diena, kai Litexpo kongresų ir parodų centre Vilniuje susitiks visi verslo procesų valdymo ekspertai.
Konferencijos svetainė, kurioje rasite visą informaciją bei registracijos formą – www.bpmpractice.lt
Apie No Magic Europe:
„No Magic Europe”, UAB (anksčiau vadinosi UAB „Baltijos programinė įranga“) gyvuoja nuo 1996 metų. „No Magic Europe“ yra ne tik produktų, bet ir paslaugų, susijusių su modeliavimu, kompanija, todėl klientams siūlo mokymus („on-line“ ir „on-site“ tipo) bei konsultacijas.. „No Magic Europe” pasižymi lankstumu – jei klientas turi specifinių pageidavimų, programiniai sprendimai pritaikomi taip, kad derėtų su esamomis sistemomis bei teiktų maksimalią naudą.
„No Magic Europe“ klientų sąraše – didžiausios pasaulyje finansinės institucijos („Citigroup“, „Credit Suisse“, „JP Morgan“, ABN AMRO), automobilių gamybos lyderiai (BMW, „Rols-Royce“, „Ford“, „Volkswagen“), aeronautikos kompanijos („Boeing“, „Lockheed Martin“) ir kitos, puikiai žinomos kompanijos – IBM, „Siemens“, DHL, „Shell“. Lietuvoje kompanijos produktais bei paslaugomis naudojasi „ERP“, „Omnitel“,„Alna“.